+905322824595
info@kenfarco.com

Türkiye Petrokimya Hammadde Pazarı

En son petrokimya piyasası haberleri

Hammadde Tedariğinde
Güvenli ve Kaliteli 

Türkiye’deki firmaların hammadde ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yurtdışındaki birçok değerli petrokimya firmasının ürünlerini tedarik etmeye başladık.

HDPE
LDPE
LLDPE
PP
PS
PVC
UREA
Çeşitlilik

Dünyanın dört bir yanından şirketler ve üreticilerin Plastik, tarım ve ilaç sektörlerinde kullanılan tüm kimyasal ürünleri Türkiye pazarına tedarik etmekteyiz.

Güevnli

En iyi finans, kimya ve IGS kalite kontrol şirketi uzmanları , hem satın alma sırasında hem de teslimat sırasında malların kalitesi, dünya standartlara  ve  sözleşmeye uygun olduğunu onaylaylanıp  ve ödeme yapılır.

Kalite

Tüm mallar, üretim kalite onaylı işaretli, tanınmış fabrikalardan satın alınır ve satış öncesi ürün analizi müşteriye gönderilir ve ürün IGS şirket onaylı teslim olunur.

Gerçek bilgi

Gerek yazışmalarda gerekse site ve reklamlarda yer alan ürün bilgileri ve fiyatları gerçektir. pazarlama ve satış işlemlerinin tüm aşamasında uzmanlar tarafından güncellenmektedir.

Uygun fiyat

PLATTS , İCİS , CHEM ORBIS global fiyatlarına göre , dünyanın her yerinden çeşitli üreticilerden doğrudan satın alınarak Türkiye pazarındaki en düşük fiyata hammadde sunuyoruz.

Teslimat

Ürünler FCA , FOB , CIF  teslimat modelleri ile, deniz ve kara yoluyla en iyi nakliye şirketleri tarafından  hızlı ve en ucuz fiyatla teslim edilir.

Bize katılın! Sadece bir dakika sürecek

BUGÜN BİZİ ARAYIN !